Nasze pokoje

Najlepsze miejsce aby cieszyć się odpoczynkiem

Do dyspozycji przybyłych Gości zostało oddanych 87 elegancko urządzonych pokoi 1- osobowych, 2-osobowych, 3 - osobowych oraz apartamentów. Pokoje zostały wyposażone w toaletę z prysznicem, telewizję satelitarną, telefon, radio, suszarkę do włosów, Mini-Bar, podłączenie do Internetu.

Apartament

komfortowe miejsce do wypoczynku od dwóch do 5 osób, jak również rodzin z dziećmi. Nasze pełne ciepłych, słonecznych barw pokoje urządziliśmy przestronnie, przytulnie i komfortowo. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w telewizory, telefon oraz przewodowy dostęp do internetu, Mini-Bary. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Pokoje są z balkonami lub bez.

Apartament, to dwa komfortowe pokoje. Sypialnia i salon. W salonie znajduje sie WC , natomiast w sypialni znajduje się łazienka z wanną. Sypialnia wyposażona jest w łoże małżeńskie, biurko do pracy, a także telewizor LCD oraz telefon. W salonie znajdują się: wygodna, rozkładana sofa, stół, szafy oraz telewizor LCD. Z apartamentu rozciąga się widok na Park Zdrojowy.

Apartamenty są z balkonami lub bez.

Pokój Twin Comfort

Pokój dwuosobowy typu Twin Comfort to idealne miejsce do wypoczynku. Dwóch, trzech, bądź opcjonalnie dla czterech osób.Pokój typu Twin Comfort to także idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Nasze pełne ciepłych, słonecznych barw pokoje urządziliśmy przestronnie, przytulnie i komfortowo. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w telewizor, telefon oraz przewodowy dostęp do internetu, Mini-Bary. We wzystkich pokojach znajduje się łazienka z prusznicem lub wanną. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie, sofa, stolik kawowy. Wszystkie pokoje są z balkonami.

Pokój dla osób niepełnosprawnych

Pokój dla osób niepełnosprawnych. Komfortowe miejsce do wypoczynku. Dostępny dla jednej, dwóch, bądź opcjonalnie trzech osób. Nasze pełne ciepłych, słonecznych barw pokoje urządziliśmy przestronnie, przytulnie i komfortowo. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w telewizory, telefon oraz przewodowy dostęp do internetu, Mini-Bary. W pokojach znajduje się łazienka wraz z prysznicem oraz toaleta dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Pokoje są z balkonami.

Pokój 2-osobowy

Pokój dwuosobowy. Komfortowe miejsce do wypoczynku. Dostępny dla jednej, dwóch, bądź opcjonalnie trzech osób. Nasze pełne ciepłych, słonecznych barw pokoje urządziliśmy przestronnie, przytulnie i komfortowo. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w telewizory, telefon oraz przewodowy dostęp do internetu, Mini-Bary. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Pokoje są z balkonami lub bez.

Pokój 1-osobowy

Pokój jednoosobowy. Komfortowy nocleg dla Gości odwiedzających Świnoujście w interesach, bądź dla przyjemności zwiedzania. Nasze pełne ciepłych, słonecznych barw pokoje urządziliśmy przestronnie, przytulnie i komfortowo. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w telewizor, telefon oraz przewodowy dostęp do internetu, Mini-Bar. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Pokoje są z balkonami lub bez.